• Prihlasovanie a odhlasovanie obedov

Prihlasovanie a odhlasovanie obedov je možné:

• po prihlásení sa na www.strava.cz  do 08,00 hod. v daný deň. Po tomto termíne obed už nebude možné prihlásiť/odhlásiť.

Za neodobratú a včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Študenta prihlasuje na stravu, resp. odhlasuje zo stravy zákonný zástupca, alebo študent po dovŕšení 18 rokov.

Stravníka, ktorý sa v priebehu septembra nebude stravovať, odhlási zo stravy zákonný zástupca.

Stravníka, ktorý sa dlhodobo nebude stravovať (napr. z dôvodu pobytu v zahraničí, alebo z dôvodu choroby), odhlasuje zo stravy zákonny zástupca u vedúcej školskej jedálne (osobne, telefonicky, emailom). Tento stravník bude mať na dané obdobie v systéme objednávanie obedov zablokované.

Ak chce stravník úpravu odoberania obedov  (napr. nechce obed v určité dni, alebo si obedy bude objednávať sám)  je potrebné túto zmenu nahlásiť u vedúcej školskej jedálne (osobne, telefonicky, emailom). Objednávanie obedov bude mať nastavené v programe individuálne.

Stravník si môže prihlásiť, resp. odhlásiť obed iba na tie dni, na ktoré je zadaný jedálny lístok.

Dokumenty na stiahnutie

• viď záložka "Tlačivá na stiahnutie" na hlavnej stránke školy, kde nájdete Žiadosť o vrátenie preplatku stravného pre študenta       a  Žiadosť o vrátenie preplatku stravného dospelý stravník
          • viď záložka "Tlačivá na stiahnutie" na hlavnej stránke školy, kde nájdete Zápisný lístok na stravovanie