V piatok - 5.2.2016 bude prebiehať vyučovanie pre triedy: Príma až Kvarta, II.A, II.B, II.C, Sexta A, II.AF, II.BF, IV.AF, IV.BF, V.AF, V.BF, seminár PSY1 a SEB/Kub.
Vyučovanie bude prebiehať podľa nasledovného rozvrh.
Žiaci z Prímy až Kvarty, II.A, II.B, II.C, II.AF, II.BF a Sexty A sú automaticky prihlásení na obed. Ak žiak nepôjde na obed musí sa odhlásiť!
