• Oznam pre maturantov!

8. 2. 2016

Dňa 11.2. 2016 /štvrtok/ sa uskutoční Pilotné testovanie - cvičná maturita zo SJL, ANJ B2 a NEJ B2 pre maturujúce triedy 4GYM, 8GYM, 5GYM (4. a 5. ročník).

Dňa 12.2.2016 /piatok/ sa uskutoční Pilotné testovanie - cvičná maturita z MAT pre študentov maturujúcich z matematiky.

Harmonogram cvičnej maturity nájdete tu.

Bližšie informácie nájdete na nástenke pre maturantov vo vestibule školy na Metodovej.

8. 2. 2016

V utorok- 9.2.2016 bude prebiehať vyučovanie pre triedy:  Príma až Kvarta, I.A, I.B, I.C,  Kvinta A, II.AF, II.BF,  III.AF, III.BF, IV.AF, IV.BF,  semináre SEN, SEG3, SEC4, KAJ, KNJ.

Žiaci z Kvinty B, ktorí sa nezúčastňujú LVVK sa učia podľa rozvrhu Kvinty A.

Žiaci z I.AF a I.BF, ktorí sa nezúčastňujú LVVK sa učia podľa rozvrhu II.AF a II.BF.

Vyučovanie bude prebiehať podľa nasledovného rozvrh.

Žiaci z  Prímy až Kvarty, I.A, I.B, I.C, Kvinty A sú automaticky prihlásení na obed. Ak žiak nepôjde na obed musí sa odhlásiť!

• Oznam  pre žiakov a rodičov!

5. 2. 2016

V pondelok- 8.2.2016 bude prebiehať vyučovanie pre triedy:  Príma až Kvarta, I.A, I.B, I.C,  II.AF, II.BF,  III.AF, III.BF, IV.AF, IV.BF,  semináre SEN, SED4, SEC4, KAJ.

Vyučovanie bude prebiehať podľa nasledovného rozvrhu.

Žiaci z  Prímy až Kvarty, I.A, I.B, I.C sú automaticky prihlásení na obed. Ak žiak nepôjde na obed musí sa odhlásiť!

4. 2. 2016

V piatok - 5.2.2016 bude prebiehať vyučovanie pre triedy:  Príma až Kvarta, II.A, II.B, II.C, Sexta A, II.AF, II.BF,  IV.AF, IV.BF, V.AF, V.BF, seminár PSY1 a SEB/Kub.

Vyučovanie bude prebiehať podľa nasledovného rozvrh.

Žiaci z  Prímy až Kvarty, II.A, II.B, II.C, II.AF, II.BF a Sexty A sú automaticky prihlásení na obed. Ak žiak nepôjde na obed musí sa odhlásiť!

• Oznam pre žiakov a rodičov

3. 2. 2016

V štvrtok - 4.2.2016 bude prebiehať vyučovanie pre triedy:  Príma až Kvarta, I.A, I.B, I.C, I.AF, I.BF, Kvinta A, Kvinta B, II.AF, II.BF,  III.AF, III.BF, V.AF, V.BF a seminár PSY2.

Vyučovanie bude prebiehať podľa nasledovného rozvrh.

Žiaci z  Prímy až Kvarty, I.A, I.B, I.C, I.AF, I.BF, KvintyA a  Kvinty B sú automaticky prihlásení na obed. Ak žiak nepôjde na obed musí sa odhlásiť!

• Oznam pre žiakov a rodičov

2. 2. 2016

Žiakom a rodičom oznamujeme, že prevádzka školy je pripravovaná tak, aby sa triedy na vyučovaní rovnomerne prestriedali a tiež s ohľadom na iné aktivity organizované školou (účasť na LVVK a pod.).

V stredu - 3.2.2016 bude prebiehať vyučovanie pre triedy:  I.A, I.B, I.C, I.AF, I.BF, Kvinta A, Kvinta B, II.AF, II.BF,  IV.AF, IV.BF, V.AF, V.BF a pre vybrané semináre.

Vyučovanie bude prebiehať podľa nasledovného rozvrhu.

Žiaci z  prímy až kvarty v stredu vyučovanie nemajú.  Obed majú automaticky odhlásený. Žiaci z I.A, I.B, I.C, I.AF, I.BF, KvintyA, Kvinty B, sú automaticky prihlásení na obed. Ak žiak nepôjde na obed musí sa odhlásiť!

• Oznam pre rodičov a žiakov

2. 2. 2016

V utorok - 2.2.2016 bude prebiehať vyučovanie pre ročníky príma - kvarta a vybrané semináre a vybrané maturitné triedy.

Vyučovanie bude prebiehať podľa nasledovného rozvrhu

POZOR ZMENA!

Žiaci z prímy - kvarty sú automaticky prihlásení na obed.

Ak žiak nepôjde na obed je potrebné ho odhlásiť!

• OZNAM - LYŽIARSKY KURZ!

1. 2. 2016

V prípade pokračujúceho štrajku učiteľov sa dňa 3.2.2016 (streda) uskutoční stretnutie žiakov, ktorí sa zúčastnia lyžiarskeho kurzu.

Stretnutie je zamerané na poučenie a organizáciu LVVK a koná sa v novej telocvični.  Je potrebné priniesť si prezúvky.

Učasť je  povinná!!!

O 9,00 hod. : I.AF, I.BF, Kvinta B, 2 žiačky z Kvinty A.

O 10,30 hod.: I.A, I.B, I.C

Mgr. Libor Meravý - vedúci LVVK

• Oznam pre rodičov a žiakov školy

28. 1. 2016

Oznamujem žiakom a rodičom žiakov školy, že v piatok 29.1.2016 v čase od 8.30h do 12.30h sa žiakom vydáva výpis slovného hodnotenia alebo klasifikácie prospechu a správania žiaka za prvý polrok v zborovni v budove na Metodovej ul.

Svoj výpis môže prevziať žiak alebo jeho zákonný zástupca po predložení preukazu ISIC, prípadne občianskeho preukazu.

Organizácia prevádzky školy zostáva na štvrtok a piatok zatiaľ bez zmeny. Zmenu očakávajte od utorka 2.2.2016. Podrobnejšie informácie o tejto zmene zverejníme v priebehu piatka.

Ing. Zuzana Vaterková, riaditeľka školy

• Štúdium politických vied vo Francúzsku

14. 1. 2016

V utorok 26. januára o 16.00 sa bude konať v galérii Francúzskeho inštitútu na Sedlárskej 7 v Bratislave prezentácia štúdia na francúzskej prestížnej škole Sciences Po v Paríži. Pozvánka:  Sciences_Po.pdf

Pán Lukáš Macek, riaditeľ Kampusu v Dijone vám predstaví možnosti štúdia na tejto škole, podmienky prijatia, informuje vás o finančných nákladoch na štúdium a štipendijných možnostiach. Cieľovou skupinou sú maturanti, ale aj žiaci nižších ročníkov, ktorí zvažujú eventuálne štúdium v zahraničí. Prednáška bude v českom jazyku.

• Oznam pre žiakov a ich rodičov

16. 12. 2015

Vianočné prázdniny v zmysle platných predpisov trvajú od 23. decembra do 7. januára nasledujúceho kalendárneho roka vrátane.
          Keďže začiatok vyučovania po vianočných prázdninách pripadne na piatok 8. januára 2016, riaditeľka školy Ing. Zuzana Vaterková v zmysle odporúčania ministra školstva, vedy, výskumu a športu SR využíva ustanovenie § 150 ods. 5 školského zákona na tento deň a poskytuje žiakom z prevádzkových dôvodov riaditeľské voľno.